१४३ तहको मतपरिणाम : कहाँ कसले जित्यो ? (सूचीसहित)

Posted on: May 18, 2017 | views: 343

काठमाडाैं,जेठ ४ । ३ प्रदेशका गरी १४ जिल्लामा सम्पन्न स्थानिय तहको चुनावका १४३ तहको मतपरिणाम आएको छ ।

हेर्नुहोस् नतिजाअनुसार कहाँ कसले जित्यो –

एमाले

१. नेस्याङ गाउँपालिका, मनाङ (अध्यक्ष – कान्छा घले)

२. काइके गाउँपालिका, डोल्पा (अध्यक्ष – अंगद राना)

३. भेरी नगरपालिका, जाजरकोट (अध्यक्ष – सिपी घर्ती)

४. ठूलीभेरी नगरपालिका, डोल्पा (अध्यक्ष – गणेशबहादुर शाही)

५. नारायण नगरपालिका, दैलेख (मेयर – रत्नबहादुर खड्का)

६. शे–फोक्सुन्डो गाउँपालिका, डोल्पा (अध्यक्ष – टासी तुन्डुक गुरुङ)

७. घरपझोङ गाउँपालिका, मुस्ताङ (अध्यक्ष – आशबहादुर गुरुङ)

८. फेदीखोला गाउँपालिका, स्याङ्जा (अध्यक्ष – घनश्याम सुवेदी)

९. शिवालय गाउँपालिका, जाजरकोट (अध्यक्ष – नरेन्द्रकुमार शाही)

१०. मादी गाउँपालिका, कास्की (अध्यक्ष – वेदबहादुर गुरुङ)

११. रुपा गाउँपालिका, कास्की (अध्यक्ष – नवराज ओझा)

१२. महांकाल गाउँपालिका, ललितपुर (अध्यक्ष – रामचन्द्र दाहाल)

१३. देवघाट गाउँपालिका, तनहुँ (अध्यक्ष – दूर्गाबहादुर थापा)

१४. गोसाइकुण्ड गाउँपालिका रसुवा (अध्यक्ष – काइसाङ नुर्पु तामाङ)

१५. ढोरचौर गाउँपालिका, सल्यान (अध्यक्ष – चित्रबहादुर चलाउने)

१६. तिला गाउँपालिका, जुम्ला (अध्यक्ष – रतननाथ योगी)

१७. महाशिला गाउँपालिका, पर्वत (अध्यक्ष – राजु पौडेल)

१८. हरिनास गाउँपालिका, स्याङ्जा (अध्यक्ष – खिमनारायण मानन्धर)

१९. चामे गाउँपालिका, मनाङ (अध्यक्ष – लोकेन्द्रबहादुर घले )

२०. जिरी नगरपालिका, दोलखा (मेयर – टंक जिरेल)

२१. मकवानपुर गढी गाउँपालिका, मकवानपुर (अध्यक्ष – विदुर हुमागाईं)

२२. गोकुलगंगा गाउँपालिका, रामेछाप (अध्यक्ष – खड्गबहादुर सुनुवार)

२३. इन्द्रसरोवर गाउँपालिका, मकवानपुर (अध्यक्ष – जीवन लामा)

२४. लिसंखुपाखा गाउँपालिका, सिन्धुपाल्चोक (अध्यक्ष – कमल नेपाल)

२५. कैलाश गाउँपालिका, मकवानपुर (अध्यक्ष – टंंक मुक्तान)

२६. उमाकुण्ड गाउँपालिका, रामेछाप (अध्यक्ष – शेरबहादुर सुनुवार)

२७. खानीखोला गाउँपालिका, काभ्रेपलाञ्चोक (अध्यक्ष – कृष्णप्रसाद खुलाल)

२८. कालिकास्थान गाउँपालिका रसुवा (अध्यक्ष – सीत अधिकारी)

२९. धुनीबेसी नगरपालिका, धादिङ (मेयर – बालकृष्ण आचार्य)

३०. सिद्धलेक गाउँपालिका, धादिङ (अध्यक्ष – प्रेमनाथ सिलवा)

३१. आँधीखोला गाउँपालिका, स्याङ्जा (अध्यक्ष – सुधीर पौडेल)

३२. हरिनास गाउँपालिका, स्याङ्जा (अध्यक्ष – खिमनारायण मानन्धर)

३३. मादी गाउँपालिका, कास्की (अध्यक्ष – बेदवहादुर थापा)

३४. माछापुच्छ्रे गाउँपालिका, कास्की (अध्यक्ष – कर्ण गुरुङ)

३५. चामुण्डा नगरपालिका, दैलेख (मेयर – सूर्यबहादुर शाही)

३६. महाबु गाउँपालिका, दैलेख (अध्यक्ष – जंगबहादुर शाही)

३७. भैरवी गाउँपालिका, दैलेख (अध्यक्ष – प्रेमबहादुर बुढा)

३८. ठाँटीकाँध गाउँपालिका, दैलेख (अध्यक्ष – धीरबहादुर शाही

३९. अदानचुली गाउँपालिका, हुम्ला (अध्यक्ष – दल फडेरा)

४०. त्रिपुरासुन्दरी नगरपालिका, डोल्पा (मेयर – ओमबहादुर बुढा)

४१. घिरिङ गाउँपालिका, तनहुँ (अध्यक्ष – रणबहादुर राना)

४२. फलेवास नगरपालिका, पर्वत (मेयर – पदमपाणि शर्मा)

४३. थाक्रे गाउँपालिका, धादिङ (अध्यक्ष – रामकुमार आचार्य)

४४. गोकुलगंगा गाउँपालिका, रामेछाप (अध्यक्ष – खड्ग सुनुवाई)

४५. काठेखोला गाउँपालिका, बागलुङ (अध्यक्ष – अम्मरबहादुर थापा)

४६. फिक्कल गाउँपालिका, सिन्धुली (अध्यक्ष – घनश्याम कार्की)

४७. कपुरकोट गाउँपालिका, सल्यान (अध्यक्ष – भीमबहादुर सेन)

४८. शंखरापुर नगरपालिका, काठमाडौं (मेयर – सुवर्ण श्रेष्ठ)

४९. खाडाचक्र नगरपालिका, कालिकोट (मेयर – जशीप्रसाद पाण्डे)

५०. बलेफी गाउँपालिका, सिन्धुपाल्चोक (अध्यक्ष – केदार क्षेत्री)

५१. नेत्रावती गाउँपालिका, धादिङ (अध्यक्ष – दूर्गाकुमार शाक्य)

५२. ढोरपाटन नगरपालिका, बागलुङ (मेयर – देवकुमार नेपाली)

५३. धौलागिरि गाउँपालिका, म्याग्दी (अध्यक्ष – अन्सरा पुन)

५४.तारकेश्वर गाउँपालिका, नुवाकोट (अध्यक्ष – रमेश वस्ती)

५५. रामेछाप नगरपालिका, रामेछाप (मेयर – रोशन पाख्रिन)

५६. जुगल गाउँपालिका, सिन्धुपाल्चोक (अध्यक्ष – होमनारायण श्रेष्ठ)

५७. विहादी गाउँपालिका, पर्वत (अध्यक्ष – कमलप्रसाद भुसाल)

५८. पाँचपोखरी गाउँपालिका, सिन्धुपाल्चोक (अध्यक्ष – टासी ह्याल्मो लामा)

कांग्रेस 

१. कुशे गाउँपालिका, जाजरकोट (अध्यक्ष – हरिश्चन्द्र बस्नेत)

२. थाकसाङ गाउँपालिका, मुस्ताङ (अध्यक्ष – बुद्धिप्रसाद शेरचन)

३. नार्फू गाउँपालिका, मनाङ (अध्यक्ष – मिङ्मा छिरीङ लामा – निर्विरोध)

४. नाशोङ गाउँपालिका, मनाङ (अध्यक्ष – कमलमाया गुरुङ)

५. बुंङ्दीकाली गाउँपालिका, नवलपरासी (अध्यक्ष – दुर्गाबहादुर राना)

६. तमानखोला गाउँपालिका, बागलुङ (अध्यक्ष – जोकलाल बुढा)

७. लोमान्थाङ गाउँपालिका, मुस्ताङ (अध्यक्ष – सुवर्णकुमार विष्ट)

८. बाह्रगाउँ मुक्तिक्षेत्र गाउँपालिका, मुस्ताङ (अध्यक्ष – फेन्चोक छेप्तेन)

९. डुंगेश्वर गाउँपालिका, दैलेख (अध्यक्ष – नगेन्द्रबहादुर मल्ल)

१०. पातारासी गाउँपालिका, जुम्ला (अध्यक्ष – लक्ष्मण बोहरा)

११. सिँजा गाउँपालिका, जुुम्ला (अध्यक्ष – देवलसिंह रावल)

१२. चुमनुब्री गाउँपालिका, गोरखा (अध्यक्ष – धनबहादुर गुरुङ)

१३. विनयी त्रिवेणी गाउँपालिका, नवलपरासी (अध्यक्ष – डम्बरबहादुर जिसी)

१४. बागमती गाउँपालिका, ललितपुर (अध्यक्ष – वीरबहादुर लामा)

१५. गोलञ्जोर गाउँपालिका, सिन्धुली (अध्यक्ष – पुष्प कार्की)

१६. उत्तरगया गाउँपालिका, रसुवा (अध्यक्ष – उपेन्द्र लम्साल)

१७. मध्यनेपाल नगरपालिका, लमजुङ (मेयर – रमेशराज पाण्डे)

१८. हुप्सेकोट गाउँपालिका, नवलपरासी (अध्यक्ष – लक्ष्मी पाण्डे)

१९. अन्नपूर्ण गाउँपालिका, कास्की (अध्यक्ष – युवराज कुँवर)

२०. खनियाबास गाउँपालिका, धादिङ (अध्यक्ष – रणबहादुर लामा)

२१. सिमकोट गाउँपालिका, हुम्ला (अध्यक्ष – पदम लामा)

२२. बारेकोट गाउँपालिका, जाजरकोट (अध्यक्ष – महेन्द्रबहादुर शाह)

२३. कुशे गाउँपालिका, जाजरकोट (अध्यक्ष – हरिचन्द्र बस्नेत)

२४. चिङ्गाङ गाउँपालिका, सुर्खेत (अध्यक्ष – देवबहादुर चन्द)

२५. गलकोट नगरपालिका, बागलुङ (मेयर – भरत शर्मा गैरे)

२६. निसीखोला गाउँपालिका, बागलुङ ( अध्यक्ष – तारानाथ पौडेल)

२७. पैंयुँ गाउँपालिका, पर्वत (अध्यक्ष –खगेन्द्र तिवारी)

२८. त्रिवेणी गाउँपालिका, सल्यान (अध्यक्ष – मानबहादुर डाँगी)

२९. बाह्रगाउँ मुक्तिक्षेत्र गाउँपालिका, मुस्ताङ (अध्यक्ष – फेन्चोक छेप्तेन गुरुङ)

३०. घ्याङलेख गाउँपालिका, सिन्धुली (अध्यक्ष – जगतबहादुर भोलन)

३१. गण्डकी गाउँपालिका, गोरखा (अध्यक्ष – होमबहादुर राना)

३२. मध्यनेपाल नगरपालिका, लमजुङ (मेयर – रमेशकुमार पाण्डे)

३३. बुलिङटार गाउँपालिका, नवलपरासी (अध्यक्ष – शशि बस्ताकोटी)

३४. नौकुण्ड गाउँपालिका, रसुवा (अध्यक्ष – नुर्पुसाङ्गो तामाङ)

३५. किस्पाङ गाउँपालिका, नुवाकोट (अध्यक्ष – छत्र लामा)

३६. तादी गाउँपालिका, नुवाकोट (अध्यक्ष – नारायणप्रसाद पाण्डे)

३७. बेथानचोक गाउँपालिका, काभ्रे (अध्यक्ष – प्रेमबहादुर तिमल्सिना)

३८. तेमाल गाउँपालिका, काभ्रे (अध्यक्ष – सलामसिंह लामा)

३९. दैतेश्वर गाउँपालिका, दोलखा (अध्यक्ष – छवि लामा)

४०. इच्छाकामना गाउँपालिका, चितवन –अध्यक्ष – गीता गुरुङ)

४१. बराहताल गाउँपालिका, सुर्खेत (अध्यक्ष – तेजबहादुर बस्नेत)

४२. दूधपोखरी गाउँपालिका, लमजुङ (अध्यक्ष – छुपीमाया गुरुङ)

४३. गुराँस गाउँपालिका, दैलेख (अध्यक्ष – खेमराज ओली)

४४. आँबुखैरेनी गाउँपालिका, तनहुँ (अध्यक्ष – गिरबहादुर थापा)

४५. सिरानचोक गाउँपालिका, गोरखा (अध्यक्ष –

४६. बेनी नगरपालिका, म्याग्दी (मेयर – हरिकुमार श्रेष्ठ)

४७. अजिरकोट गाउँपालिका, गोरखा (अध्यक्ष – फणिन्द्र धिताल)

४८. बकैया गाउँपालिका, मकवानपुर (अध्यक्ष – दामोदर खनाल)

४९. अन्नपूर्ण गाउँपालिका, म्याग्दी (अध्यक्ष – क्याप्टेन डमबहादुर पुन)

५०. चापाकोट नगरपालिका, स्याङ्जा (मेयर – शिवकुमार गिरी)

५१. ऋषिङ गाउँपालिका, तनहुँ (अध्यक्ष – शिवकुमार गिरी)

५२. बराहताल गाउँपालिका, सुर्खेत (अध्यक्ष – तेजबहादुर बस्नेत)

५३. दक्षिणकाली नगरपालिका, काठमाडौं (मेयर – मोहन बस्नेत)

५४. देवचुली नगरपालिका, नवलपरासी (मेयर – पूर्णप्रसाद श्रेष्ठ)

५५. अर्जुनचौपारी गाउँपालिका, स्याङ्जा (अध्यक्ष – दीर्घनारायण अर्याल)

५६. इच्छाकामना गाउँपालिका, चितवन (अध्यक्ष – गीता गुरुङ)

५७. चन्दननाथ नगरपालिका, जुम्ला (मेयर – कान्तिका सेजुवाल)

माओवादी केन्द्र

१. मुसिकोट नगरपालिका, रुकुम (मेयर – देवीलाल गौतम)

२. मुड्केचुला गाउँपालिका, डोल्पा (अध्यक्ष – दतबहादुर शाही)

३. जगदुल्ला गाउँपालिका, डोल्पा (अध्यक्ष – नरसिंह रोकाय)

४. गुठीचौर गाउँपालिका, जुम्ला (अध्यक्ष – हरिबहादुर भण्डारी)

५. सान्नी त्रिवेणी गाउँपालिका, कालिकोट (अध्यक्ष – डम्बरबहादुर शाही)

६. सानीभेरी गाउँपालिका, रुकुम (अध्यक्ष – नरबहादुर पुन)

७. हिमा गाउँपालिका, जुम्ला (अध्यक्ष – राजबहादुर शाही)

८. ताजाकोट गाउँपालिका, हुम्ला (अध्यक्ष – बागदल मल्ल)

९. दार्मा गाउँपालिका, सल्यान (अध्यक्ष – निमबहादुर केसी)

१०. मरिन ठाकुर गाउँपालिका, सिन्धुली (अध्यक्ष – पानीराज बम्जन)

११. कोन्ज्योसोम गाउँपालिका, ललितपुर (अध्यक्ष – गोपीलाल स्याङ्तान)

१२. बन्दीपुर गाउँपालिका, तनहुँ (अध्यक्ष – पूर्णसिंह आले)

१३. ताराखोला गाउँपालिका, बागलुङ (अध्यक्ष – प्रकाश घर्तीमगर)

१४. बागमती गाउँपालिका, मकवानपुर (अध्यक्ष – सर्केश घलान)

१५. हरिहरपुर गाउँपालिका, सिन्धुली (अध्यक्ष – कारस्याङ तामाङ)

१६. तातोपानी गाउँपालिका, जुम्ला (अध्यक्ष – नवराज न्यौपाने)

१७. त्रिवेणी गाउँपालिका, रुकुम (अध्यक्ष – झक्कुप्रसाद घर्ती)

१८. चंखेली गाउँपालिका, हुम्ला (अध्यक्ष – धनलाल चौलागाईं

१९. बाफिकोट गाउँपालिका, रुकुम (अध्यक्ष – धर्मबहादुर केसी)

२०. बागचौर नगरपालिका, सल्यान (मेयर – लोकमान बुढाथोकी)

२१. चौरजहारी नगरपालिका, रुकुम (मेयर – विशाल शर्मा)

२२. भोटेकोशी गाउँपालिका, सिन्धुपाल्चोक (अध्यक्ष – राजकुमार पौडेल)

२३. दोरम्भा गाउँपालिका, रामेछाप (अध्यक्ष – अमानसिंह लामा)

राप्रपा

रुबीभ्याली गाउँपालिका, धादिङ (अध्यक्ष – पेरुङ तामाङ)

नयाँ शक्ति

पार्वतीकुण्ड गाउँपालिका, रसुवा (अध्यक्ष – भुजुङ तामाङ)

राजमो

बरेङ गाउँपालिका, बागलुङ (अध्यक्ष – कृष्णप्रसाद शर्मा)

स्वतन्त्र

१. डोल्पो बुद्ध गाउँपालिका, डोल्पा (अध्यक्ष – तेम्बा गुरुङ)

२. दालोमे गाउँपालिका, मुस्ताङ (अध्यक्ष – लोप्सान छम्तेल विष्ट)