कांग्रेसका तर्फबाट सबै स्थानीय तहमा उम्मेदवारी दर्ता

Posted on: May 02, 2017 | views: 188

ललितपुर ।

यही बैशाख ३१ गते हुने स्थानीय तहको निर्वाचनमा नेपाली कांग्रेसका तर्फबाट मनोनयन भएका उम्मेदवारहरुले सम्बन्धित निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयमा मनोनयन पत्र दाखिला गरेका छन् । 

पहिलो चरण अन्तर्गत तीन प्रदेशका ३४ जिल्लाका ४ महानगरपालिका, एक उपमहानगरपालिका, ९२ नगरपालिका र १ सय ८६ गाउँ पालिकामा निर्वाचन हुँदैछ । सो निर्वाचनमा कांग्रेसका तर्फबाट निम्नानुसारका उम्मेदवारहरुले प्रमुख र उपप्रमुखसहित सबै पदमा उम्मेदवारी दर्ता गराएका हुन् ।

नवलपरासी

नगरपालिकाको नाम

प्रमुख 

उपप्रमुख

कावासोती न.पा.

महेन्द्र पोखरेल

खगिसरा गुरुङ

गैडाकोट न.पा.

गजेन्द्रबहादुर आले

विष्णु कँडेल सापकोटा

देवचुली न.पा.

पूर्णकुमार श्रेष्ठ

लक्ष्मी बँस्ताकोटी

मध्यविन्दु न.पा.

चन्द्रबहादुर राना

ओमकुमारी महतो


स्याङ्जा

नगरपालिका÷गाउँपालिका

प्रमुख

उपप्रमुख

पुतलीबजार नगरपालिका

श्री तुलसीराम रेग्मी

श्री हिरादेवी शर्मा

भीरकोट नगरपालिका

श्री छायाराम खनाल

श्री सीमा के.सी. कर्माचार्य 

वालिङ नगरपालिका

श्री दिलिपप्रताप खाँण

श्री कल्पना तिवारी

गल्याङ नगरपालिका

श्री लालगोपाल अर्याल

श्री खगिसरा भण्डारी

चापाकोट नगरपालिका

श्री शिवकुमार गिरी

श्री विमला श्रेष्ठ

हरिनास गाउँपालिका

श्री देवकुमार मानन्धर

श्री लीला थापा

अर्जुनचौपारी गाउँपालिका

श्री दीर्घनारायण अर्याल

श्री माया के.सी.


काठमाडौं

महानगर÷नगरपालिका

प्रमुख

उपप्रमुख

काठमाडौँ महानगरपालिका

राजुराज जोशी

हरिप्रभा खड्गी

कागेश्वरी मनोहरा न.पा.

उपेन्द्र कार्की

अनिता अधिकारी

कीर्तिपुर न.पा.

राजकुमार नकर्मी

जोनिशा महर्जन

गोकर्णेश्वर न.पा.

सन्तोष चालिसे

शान्ति नेपाल

चन्द्रगिरी न.पा.

घनश्याम गिरी

इन्द्रावती श्रेष्ठ

टोखा न.पा.

हरिहर अधिकारी

रजनी थापा

तारकेश्वर न.पा.

श्रीराम थापा

संगीता न्यौपाने अर्याल

दक्षिणकाली न.पा.

मोहन बस्नेत

वसन्ती महर्जन (तामाङ)

बुढानीलकण्ठ न.पा.

राजु श्रेष्ठ

सुभद्रा खड्का

नागर्जुन न.पा.

मोहन बस्नेत

कल्याणी खड्का

शंकरापुर न.पा.

शंकर तिवारी

मञ्जु खड्का


भक्तपुर

नगरपालिकाको नाम

प्रमुख 

उपप्रमुख

सूर्यविनायक नगरपालिका

विष्णुराज कार्की

कल्पना राजथला

भक्तपुर नगरपालिका

रामप्रसाद कासुला

गंगा लक्ष्मी अवाल

चाँगुनारायण नगरपालिका

राजाराम खड्का

सरु वानियाँ

मध्यपुर ठिमी नगरपालिका

अष्टकुमार कवे

अञ्जना मधिकर्मी


चितवन

महानगरपालिका÷नगरपालिका

प्रमुख

उपप्रमुख

भरतपुर महानगरपालिका

श्री दिनेश कोइराला

श्री पार्वती शाह

रत्ननगर नगरपालिका

श्री रुपनराज घिमिरे

श्री नीता ढकाल

खैरहनी नगरपालिका

श्री राजेन्द्रप्रसाद चौधरी

श्री सुशीला उप्रेती


कास्की

नगरपालिकाको नाम

प्रमुख 

उपप्रमुख

पोखरा लेखनाथ महानगरपालिका

रामजी कुँवर

सरस्वती गुरुङ


ललितपुर

महानगर÷नगरपालिकाको नाम

प्रमुख 

उपप्रमुख

ललितपुर महानगरपालिका

चिरीवावु महर्जन

गीता सत्याल

गोदावरी नगरपालिका

गजिन्द्र महर्जन

मुना अधिकारी

महालक्ष्मी नगरपालिका

महेश खड्का

लक्ष्मी श्रेष्ठ


पर्वत

नगरपालिकाको नाम

प्रमुख 

उपप्रमुख

कुश्मा नगरपालिका

रामचन्द्र जोशी

सिताकुमारी काफ्ले लामिछाने

फलेवास नगरपालिका

गंगाधर तिवारी

रेखा गुरुङ