यस्ता छन् माओवादी केन्द्रका उम्मेदवार (नामावली सहित)

Posted on: November 02, 2017 | views: 227

काठमाडौं ।

नेकपा एमाले सहित केही कन्युनिष्ट पार्टीसँग बाम गठबन्धन गर्दै आसन्न प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा निर्वाचनमा चुनावी एकता गरेको नेकपा माओवादी केन्द्र आफ्ना प्रतिनिधि सभा तथा प्रदेश सभा सदस्यका उम्मेद्धारको टुंगो लगाएको छ ।


दोस्रो चरणको निर्वाचनमा उम्मेदवारी दिन निर्वाचन आयोगमा प्रत्यक्ष तर्फका उम्मेद्धारहरुको सुचि बुझाएको छ ।


यि हुन् माओवादी केन्द्रको प्रतिनिधि सभा उम्मेद्धारहरु


१) भाेजपुर - सुदन किराँती

२) साेलुखुम्बु - हेमकुमार राई

३) उदयपुर २ - सुरेशकुमार राई

४) सुनसरी २ - डम्बर सुवेदी

५) झापा १ - सुरेन्द्र कुमार कार्की

६) माेरङ ४ - अमनलाल माेदी

७) माेरङ ५ - शिवकुमार मण्डल

८) सप्तरी १ - अशाेक कुमार मण्डल

९) सप्तरी २ - उमेश कुमार यादव

१०) सिरहा २ - सुरेशचन्द्र दास

११) सिरहा ४ - अजयशंकर नायक

१२) धनुषा १ - मातृका प्रसाद यादव

१३) धनुषा २ - रामचन्द्र झा

१४) धनुषा ३ - रामसिंह यादव

१५) महाेत्तरी १ - गीरिराजमणि पाेखरेल

१६) महाेत्तरी ४ - रजी हैदर

१७) सर्लाही २ - दिनेश राय यादव

१८) सर्लाही ३ - रामेश्वर राय यादव

१९) सर्लाही ४ - शिबपुजन यादव

२०) रौतहट १ - सत्यनारायण भगत

२१) रौतहट ३ - प्रभु साह

२२) बारा २ - शिवचन्द्र कुशवाहा

२३) पर्सा ४ - उर्मिला अर्याल

२४) रामेछाप - श्यामकुमार श्रेष्ठ

२५) सिन्धुली २ - हरिबाेल गजुरेल

२६) सिन्धुपाल्चाेक १ - अग्निप्रसाद सापकाेटा

२७) काभ्रे १ - गंगाबहादुर तामाङ

२८) भक्तपुर १ - मिलन सुवाल

२९) नुवाकाेट - हितबहादुर तामाङ

३०) ललितपुर ३ - पम्फा भुसाल

३१) चितवन ३ - पुष्पकमल दाहाल

३२) काठमाडौं १ - अनिल शर्मा

३३) काठमाडौं ६ - झक्कुप्रसाद सुवेदी

३४) काठमाडौं ८ - उमेश स्थापित

३५) काठमाडौं १० - हितमान शाक्य

३६) लमजुङ - देवप्रसाद गुरुङ

३७) गाेरखा १ - हरिराज अधिकारी

३८) गाेरखा २ - नारायणकाजी श्रेष्ठ

३९) बाग्लुङ २ - देवेन्द्र पाैडेल

४०) नवलपुर १ - भविश्वर पराजुली

४१) अर्घाखाँची - टाेपबहादुर रायमाझी

४२) रोल्पा — वर्षामान पुन

४३) रुकुम पूर्व — कमला रोका

४४) नवलपरासी २ — घनश्याम यादव

४५)  बर्दिया २ — सन्तकुमार थारु

४६) कपिलवस्तु १ — चक्रपाणि खनाल

४७) दाङ २ — कृष्णबहादुर महरा

४८) बाँके १ — महेश्वर गहतराज

४९) रुपन्देही ५ —  डिलाराम आचार्य

५०) जुम्ला — गजेन्द्र महत

५१) कालिकोट — दुर्गाबहादुर रावल

५२) हुम्ला — छिमी लामा

५३) सल्यान — टेकबहादुर बस्नेत

५४) जाजरकोट — शक्तिबहादुर बस्नेत

५५) रुकुम पश्चिम — जनार्दन शर्मा

५६) डडेलधुरा — खगराज भट्ट

५७)  कञ्चनपुर १ — बिना मगर

५८) कैलाली ३ — गौरीशंकर चौधरी

५९) कैलाली ४ — लेखराज भट्ट


प्रदेश सभा

१) ताप्लेजुङ (ख) — टंक आङबुहाङ

२) पाँचथर (ख) — इन्द्र आङवो

३) संखुवासभा (क) — पूर्णप्रसाद राई

४) ओखलढुंगा (ख) — मोहन खड्का

५) खोटाङ (ख) — रामकुमार राई

६) इलाम २ (ख) — धीरेन्द्र शर्मा

७) उदयपुर १ (ख) — रामबहादुर थापा

८) उदयपुर २ (क) — भेषकुमारी राउत

९) सुनसरी ४ (ख) — मोहम्मद जाकिर हुसैन

१०) झापा ३ (क) — पूर्णसिंह राजवंशी

११) झापा ४ (क) — झलकसिंह दर्लामी

१२) मोरङ १ (क) — कुलप्रसाद साम्वा

१३) मोरङ २ (क) — गणेशकुमार उप्रेती

१४) मोरङ ३ (क) — गीता तिमिल्सिना

१५) मोरङ ५ (क) — देवेन्द्र कुमार गुप्ता

१६) मोरङ ६ (क) — जीवन आचार्य

१७) सप्तरी १ (ख) — मोहमद सकिल मिया

१८) सप्तरी २ (क) — सरोज कुमार मण्डल

१९) सप्तरी २ (ख) — महेन्द्र प्रसाद यादव

२०) सप्तरी ४ (क) — शशीप्रसाद यादव

२१) सिरहा २ (क) — जीवछ यादव

२२) सिरहा ३ (क) — रामकुमार यादव

२३) सिरहा ४ (क) — दीलिप साह

२४) धनुषा १ (ख) — रामचन्द्र मण्डल

२५) महोत्तरी १ (क) — भरतप्रसाद साह

२६) बारा ३ (क) — ज्वालाकुमारी साह

२७) दोलखा (क) — बिशाल खड्का

२८) रसुवा (ख) — इन्द्रप्रसाद गोतामे

२९) सिन्धुली १ (क) — लेखनाथ दाहाल

३०) सिन्धुली २ (ख) — बुद्धिमान माझी

३१) सिन्धुपाल्चोक २ (क) — युवराज दुलाल

३२) सिन्धुपाल्चोक २ (ख) — दावा लामा

३३) काभ्रे १ (क) — रत्नप्रसाद ढकाल

३४) भक्तपुर १ (क) — देवीप्रसाद ढकाल

३५) मकवानपुर १ (क) — प्रेमबहादुर पुलामी

३६) मकवानपुर २ (क) — कुमारी मोक्तान

३७) नुवाकोट १ (क) — राधिका तामाङ

३८) नुवाकोट २ (ख) — हिरानाथ खतिवडा

३९) धादिङ १ (ख) — शालिकराम जमरकट्टेल

४०) धादिङ २ (ख) — जगत सिम्खडा

४१) ललितपुर १ (क) — लालकुमारी पुन

४२) ललितपुर ३ (क) — राजकाजी महर्जन

४३) काठमाडौं ३ (क) — रुद्र बराइली

४४) काठमाडौं १० (क) — दीलिप महर्जन

४५) म्याग्दी (क) — विनोद केसी

४६) पर्वत (क) — नेत्रनाथ अधिकारी

४७) गोरखा १ (क) — लेखबहादुर थापा

४८) गोरखा २ (क) — कमला नहर्की

४९) गोरखा २ (ख) — अमर बहादुर गुरुङ

५०) तनहूँ १ (ख) — हरिबहादुर चुमान

५१) तनहूँ २ (क) — आशा कोइराला

५२) स्याङ्जा १ (क) — दीपक चर्तिमगर

५३) बाग्लुङ १ (क) — चन्द्रबहादुर बुढा

५४) नवलपुर १ (क) — सूर्य न्यौपाने

५५) कास्की १ (क) — दीपक कोइराला

५६) कास्की २ (ख) — राजकाजी गुरुङ

५७) कास्की ३ (क) — रामजी प्रसाद बराल

५८) प्युठान (ख) — कृष्णध्वज खड्का

५९) रोल्पा (क) — कुलप्रसाद केसी

६०) रोल्पा (ख) — दीपेन्द्र कुमार पुन

६१) रुकुम पूर्व (क) — तेजबहादुर ओली

६२) रुकुम पूर्व (ख) — पूर्ण बहादुर घर्ति

६३) गुल्मी १ (क) — सुदर्शन बराल

६४) गुल्मी २ (ख) — दिनेश पन्थी

६५) पाल्पा २ (ख) — बसन्त घर्ती

६६) नवलपरासी २ (ख) — कन्हैया कहार

६७) बर्दिया १ (क) — तिलकराम शर्मा

६८) बर्दिया २ (ख) — दिनेश थारु

६९) कपिलवस्तु ३ (ख) — जावेद आलम खान

७०) दाङ १ (क) — इन्द्रजीत थारु

७१) दाङ ३ (क) — जगप्रसाद शर्मा

७२) बाँके १ (क) — कृष्णा केसी

७३) बाँके २ (क) — कामता खटिक

७४) बाँके ३ (क) — इन्द्रप्रसाद खरेल

७५) रुपन्देही १ (ख) — दयाराम न्यौपाने

७६) रुपन्देही ३ (क) — विश्वास बराल

७७) रुपन्देही ४ (क) — सहबुद्धिन देवान

७८) डोल्पा (ख) — बीरबहादुर शाही

७९) जुम्ला (क) — नरेश भण्डारी

८०) कालिकोट (ख) — महेन्द्र बहादुर शाही

८१) हुम्ला (ख) — विजय भण्डारी

८२) जाजरकोट (क) — गणेश सिंह

८३) रुकुम पश्चिम (क) — गोपाल शर्मा

८४) रुकुम पश्चिम (ख) — रातो कामी

८५)  सुर्खेत  १ (क) — ठम्मरबहादुर बिष्ट

८६) सुर्खेत २  (ख) — बिन्दमान बिष्ट

८७) दैलेख १ (क) — धर्मराज रेग्मी

८८) बझाङ (ख) — देवकी मल्ल

८९) डोटी (ख) — त्रिलोचन भट्ट

९०) बैतडी (क) — प्रेमप्रकाश भट्ट

९१) दार्चुला (ख) — मानबहादुर धामी

९२) अछाम १ (ख) — झपड बोहरा

९३) अछाम २ (क) — अक्कल रावल

९४) कञ्चनपुर ३ (ख) — मानबहादुर सुनार

९५) कैलाली १ (ख) — नेपबहादुर चौधरी

९६) कैलाली २ (ख)  — नन्दबहादुर सावद

९७) कैलाली ३ (क) — बीरमान चौधरी